Jdi na obsah Jdi na menu
 


Archiv zpráv

Příspěvky

Havel@80 v Lucerně, výstava a kniha Hele, Havel!

7. 10. 2016

Již příští sobotu, 15. října 2016, vyvrcholí v pražském paláci Lucerna oslavy nedožitých 80. narozenin Václava Havla. Večer zahájí slavnostní otevření výstavy a knihy se shodným názvem: Hele, Havel!

 

Na Zahradní slavnosti lidé vzpomínali na Václava Havla

6. 10. 2016

V Meditační zahradě městského parku v Sokolově slavnostně vyzdobeném lampiony, balónky, dortem a zákusky si ve středu 5. října připomněli Sokolovští nedožité osmdesátiny Václava Havla na „Zahradní slavnosti“.

 

Nemravnost komunismu a totality

19. 8. 2016

Za nemravné se považuje většinou to, co je spojené s něčím intimním a lidskou sexualitou. Nemravné jsou zejména totalitní systémy a diktátoři v jejich čele, kteří obecně nenávidí svobodu slova a svobodu lidské tvorby.

 

Gauck vyzrál na čínskou státní bezpečnost a trikem kritizoval režim

28. 3. 2016

Spolkový prezident dodržel slovo a na návštěvě Číny se setkal nejen se zástupci vlády, ale také s advokáty a zastánci lidských práv. Na prestižní pekingské univerzitě pak před stovkami studentů použil trik a tvrdě kritizoval komunistický režim.

 

Porcelánka v Nové Roli dokončuje ucelené Návštěvnické centrum

27. 11. 2015

Porcelánka Thun 1794 a.s. v Nové Roli na Karlovarsku se stává první porcelánkou v České republice, která disponuje uceleným Návštěvnickým centrem a přináší na trh industriální turistiky v Karlovarském kraji komplexní řešení této stále žádanější služby.