Jdi na obsah Jdi na menu
 


Archiv zpráv

Příspěvky

Novináři odsuzují zákeřný teroristický útok v Paříži

14. 11. 2015

Všichni členové Českého novinářského klubu vyjadřují hlubokou a upřímnou soustrast rodinám a příbuzným obětí, které přišly o život při teroristickém útoku v Paříži.

 

Ve válce Ukrajina versus Rusko jde o hranice Evropy, píše v chystané knize Dolina

10. 6. 2015

Odrážet negativní vlny vyvolané politickým marasmem, válkou na předměstí Evropy a lidskou hloupostí se rozhodl zcela netradiční formou loketský rodák a místopředseda Českého novinářského klubu Jaroslav Dolina.

 

Článek Jaroslava Doliny s názvem Evropan

1. 4. 2015

Můžete podotknout, kdo v Evropě není. V této době se lámou hranice, kde Evropa vlastně je a kde není. Ve válce Ukrajina versus Rusko jde o hranice Evropy a o hranice lidské svobody v Evropě ...

 

Dotazníkový průzkum v ulicích měst naplno odstartoval

13. 3. 2015

Velký dotazníkový průzkum naplno odstartovala nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. v rámci projektu Bojovníci proti násilí na ženách. Během března hodlá oslovit až 1200 lidí z celého Karlovarského kraje.

 

Neřešené domácí násilí časem eskaluje, varují odborníci

27. 1. 2015

Pomoc odborníka, psychické povzbuzení, lidské porozumění nebo podporu při řešení tíživé životní situace. Přesně to jsou nejčastější požadavky lidí, kteří se obracejí na nová Kontaktní místa pro oběti domácího násilí v Kraslicích, Jáchymově a ve Žluticích. Mnohdy také chtějí znát odpověď na základní otázku, jestli to, co se jim děje, lze skutečně označit za domácí násilí.