Jdi na obsah Jdi na menu
 


Archiv zpráv

Příspěvky

Svobodu slova nelze umlčet násilím. ČNK vyjadřuje hlubokou soustrast

8. 1. 2015

Všichni členové Českého novinářského klubu vyjadřují hlubokou a upřímnou soustrast rodinám našich osmi francouzských kolegů a příbuzným dalších čtyř obětí, které přišly o život při teroristickém útoku na pařížský list Charlie Hebdo.

 

Projekt ´TOUR DE CHANCE pro region´ přivádí mladé do výrobních podniků

15. 12. 2014

S projektem ´TOUR DE CHANCE pro region´, jehož smyslem je popularizace řemeslných oborů a strojního odvětví, přicházejí občanské sdružení Český novinářský klub (ČNK) a hazlovská společnost Abydos. Zaměřit se hodlá na školní mládež, pro kterou připravuje sérií workshopů a exkurzí ve vybraných firmách a průmyslových podnicích na území celého Karlovarského kraje.

 

MFF Tourfilm: Krásy dna oceánu či sex napříč kontinenty

3. 10. 2014

47. ročník nejstaršího filmového festivalu turistických filmů na světě se letos bude konat od 9. do 11. října 2014 v karlovarském hotelu Thermal a v Grandhotelu PUPP. Partnerskou zemí tohoto ročníku festivalu bude Maroko – perla Arábie.

 

Bojovníci proti násilí na ženách vyrážejí na svoji misi

3. 9. 2014

Do ještě usilovnějšího boje proti domácímu násilí se pouští sokolovská neziskovka Pomoc v nouzi, o.p.s. V srpnu 2014 roku odstartovala projekt, jehož hlavním cílem je rozšířit poskytování odborné pomoci týraným osobám a eliminace domácího násilí na ženách a stalkingu - nebezpečného pronásledování.

 

Novináři radili neziskovkám, jak se dostat na stránky novin

12. 8. 2014

Jednodenní seminář na téma neziskovky a média přichystal Český novinářský klub (ČNK) ve spolupráci s Asociací nevládních neziskových aktivit Karlovarského kraje (ANNA KK). Podtitul ´Jak se dostat na stránky novin´ přesně vystihuje, o čem lektoři s účastníky školení diskutovali.