Jdi na obsah Jdi na menu
 


Archiv zpráv

Příspěvky

Komentátor Jindřich Šídlo: Česká žurnalistika už není nebezpečná

26. 7. 2014

Už třetí osobnost českých médií přijela do Sokolova debatovat se studentem žurnalistiky Filipem Titlbachem. Šéfkomentátora Hospodářských novin Jindřicha Šídla přivítala naplněná aula sokolovského gymnázia, kde besedy pořádá Český novinářský klub.

 

Workshop zavedl mladé novináře za klienty domu na půl cesty i na statek Bernard

18. 4. 2014

S nadšením, tvůrčí vervou a se zásobou zvídavých otázek vyrazili mladí adepti žurnalistiky z Chebska na jednodenní víkendový workshop pro mladé novináře ze Základní umělecké školy ve Františkových Lázních. Seminář pro ně připravil Český novinářský klub (ČNK).

 

ČNK vyjadřuje znepokojení nad represemi proti ukrajinským novinářům

22. 2. 2014

Český novinářský klub se přidává k apelu Syndikátu novinářů České republiky a vyjadřuje znepokojení nad represemi, jež jsou namířeny vůči ukrajinským kolegům. 

 

Nejvíc mě dokázal rozhodit Kalousek, říká moderátorka Událostí Písařovicová

14. 2. 2014

Na sokolovské gymnázium přijela v rámci cyklu přednášek Českého novinářského klubu (ČNK) již druhá významná osobnost českých médií. Po Martinu Veselovském odpovídala na dotazy moderátorka večerních Událostí Daniela Písařovicová.

 

Každým dnem se cítím lépe, vzkazuje z nemocnice náš kolega

5. 2. 2014

„Nemocnici musím jednoznačně pochválit. Zařízení pokojů i celého oddělení je na vysoké úrovni. Rád bych vyzdvihnul také profesionalitu doktorů a nemocničního personálu. Díky jejich péči se každým dnem cítím lépe a lépe,“ svěřil se náš kolega z Českého novinářského klubu Jaroslav Dolina, který se zotavuje z mozkové mrtvice na rehabilitačním oddělení v Nemocnici Sokolov.