Jdi na obsah Jdi na menu
 


Archiv zpráv

Příspěvky

Občas mám chuť svého hosta proplesknout, přiznává Veselovský

20. 11. 2013

Zaplněná aula Gymnázia v Sokolově přivítala v pondělí 18. listopadu jednoho z nejlepších českých televizních a rozhlasových moderátorů Martina Veselovského. Ten je známý zejména z pořadu České televize Události, komentáře a z vysílání Českého rozhlasu, kde moderuje Dvacet minut Radiožurnálu.

 

Dohoda otevírá cestu ke spolupráci českých a ruských novinářů

17. 11. 2013

Smlouvu pro rozvoj partnerství v mediální oblasti uzavřel v říjnu Český novinářský klub (ČNK) s představiteli Hornouralské oblasti z Ruska. Za žurnalisty z regionu podepsal ujednání předseda sdružení Milan Hloušek.

 

Čeští novináři získali tři ceny ze sedmi

10. 10. 2013

Novinářská soutěž Visegrad Local Press Awards byla téměř výhradně v česko-polských barvách. Letošní první ročník tohoto mezinárodního měření novinářských počinů zemí Visegrádu plynule navázal na předchozí dva ročníky podobně zaměřené česko-polské soutěže.

 

Nejlépe s novináři komunikuje Karlovarský kraj

23. 9. 2013

Další test komunikace serveru Tiskovky.info se zaměřil na tiskové odbory krajských úřadů. Některé komunikují na jedničku, jiné se neobtěžují ani odpovědět. 

 

Workshop dobrých nápadů

16. 7. 2013

Co se stane, když se novináři sejdou v létě pod slunečníkem a jeden z nich rozbalí svůj laptop, aby ostatním ukázal zajímavou webovku nebo představil svůj nový profil na Facebooku?